O NÁS

Věra Špinarová Revival

divider
Věra Špinarová band

Kapela vznikla na podzim roku 2013-tehdy jako Věra Špinarová tribute rock band.To,co nás přivedlo k tomu začít hrát písničky Věry Špinarové a soustředit se pouze tímto směrem, bylo muzikantské souznění členů kapely a obdiv k osobnosti Věry Špinarové, ale také jako projev uznání k dalším osobnostem, kteří pro Věru Špinarovou tvořili. Byl to zejména špičkový kytarista Andonis Civopulos, uznávaný textař Pavel Vrba a mnozí další.

Na jaře 2017 se kapela z etických důvodů na půl roku odmlčela a od října 2017 začala připravovat nový koncertní program, tentokrát jako Věra Špinarová revival band.Naši koncertní tvorbu chceme prezentovat s patřičnou muzikantkou úrovní, úctou a pokorou k české hudební legendě Věře Špinarové.

divider

Ideou naší kapely je předání živé  hudební vzpomínky jejím fanouškům. Nechceme Věru Špinarovou napodobovat, neboť tato fenomenální zpěvačka se ani napodobit nedá. Rádi bychom  však,s jejími fanoušky, prostřednictvím našich koncertů ,zavzpomínali na její krásné písničky.Vždyť právě naše kapela je jedním s největších fanoušků této české hudební legendy.

divider

Věra Špinarová Band

Představení členů kapely

Jiřina Švecová - zpěv

Jiřina Švecová

zpěv

Sláva Šraitr

sólová kytara, vocal

Sláva Šraitr - sólová kytara, vokály
Boris Hanák - klávesy, vocal

Boris Hanák

klávesy, vocal

Michal Václavský

kytara, vocal

Michal Václavský - kytara, vocal
Hynek Šilberský - bicí

Hynek Šilberský

bicí

Antonín Stratil

baskytara

Antonín Stratil - baskytara

Kde slova selžou, hudba promlouvá.

Věra Špinarová
†26. března 2017

Nezapomeneme

divider

JSME ZDE PRO VÁS

Jsme připraveni oživit vaši akci

Neváhejte nás kontaktovat. Určitě se domluvíme.

PŘEHLED REPERTOÁRU